Katılımcı

Katılımcı

2020 Neden Katılmalısınız?

  • Defence Port Turkey - South Asia Türkiye’nin dost ve müttefik ülkelerle askeri işbirliği fırsatlarını genişletmek ve geliştirmek üzerine kurgulanmıştır.
  • Katılımcı firmalara özel ayrılmış görüşme odalarında Pakistan, Bangladeş ve Afganistan askeri heyetleriyle doğrudan görüşme imkanı sağlanacaktır.
  • Ülkelerde dikey çalışmalarla askeri heyetler arasında kara-deniz ve hava kuvvetlerinin yetkili organları sorumluluklarına göre ayrı heyetler halinde toplantılar dizayn edilmiştir.
  • Covid-19 pandemi sürecinde fiziki olarak gerçekleştirilemeyen uluslararası fuarların yerini tam anlamıyla katılımcılar için hazırlanmış özel görüşme odaları almıştır. Bu sayede Covid-19 pandemisinin iş geliştirme süreçlerini aksatmamasına özen gösterilmiştir.

Katılımcı Askeri Heyet Profili

26-28 Ekim 2020 tarihlerinde gerçekleştirilecek 6. Defence Port Turkey- South Asia Sanal fuarında Pakistan, Bangladeş ve Afganistan ülkelerinden Kara- Hava ve Deniz Kuvvetlerinin Operasyon, Tedarik, Lojistik, Satınalma ve Sanayileşme alanlarındaki heyetlerin katılması planlanmaktadır. Her ülke için ayrı ayrı yerelde çalışma gerçekleştirilmektedir.

KATILIMCI LİSTESİ 2018

KATILIMCI LİSTESİ 2016

KATILIMCI LİSTESİ 2015

KATILIMCI LİSTESİ 2014